Konsultacje żywieniowe zwierząt

O mnie

Cześć! Nazywam się Marta Selewońko i jestem lekarką weterynarii. Skończyłam studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie.
Na co dzień pracuję w gabinecie weterynaryjnym, gdzie zajmuję się leczeniem zwierząt.

Moją dodatkową pasją jest dietetyka zwierząt towarzyszących oraz żywienie zwierząt gospodarskich. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach odnośnie dietetyki zwierząt oraz ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Produkcji Pasz Przemysłowych i Doradztwa Żywieniowego na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.
Prywatnie jestem zwierzęcą mamą królika miniaturki, kota oraz dwóch psów.

Zakres konsultacji dobieram indywidualnie do potrzeb klienta. Możemy porozmawiać na temat wybrednego kota, psa z alergią bądź poprawieniem wydajności mlecznej w gospodarstwie. Króliki, owce, kozy, alpaki… Chętnie podejmę wyzwanie.

Jeśli masz problem z rozszyfrowaniem etykiety karmy, nie możesz zdecydować się na tą idealną bądź nie wiesz czym tak naprawdę się od siebie różnią poszczególne surowce użyte w produkcji pasz – jesteś w dobrym miejscu. Swoje konsultacje opieram o naukę opartą na faktach (EBM)
Dzięki wykształceniu weterynaryjnemu jestem w stanie kompleksowo ocenić stan zwierzęcia, ustalić jego zapotrzebowanie na składniki pokarmowe oraz ustalić optymalny sposób żywienia. Jednocześnie pragnę podkreślić że NIE DIAGNOZUJĘ ZWIERZĄT ON-LINE. Konsultacja dietetyczna nie jest usługą lekarsko-weterynaryjną. Po diagnozę lekarską należy udać się do zaufanego zakładu leczniczego dla zwierząt.
Konsultacje odbywają się głównie on-line przez wybrany komunikator internetowy, w dogodnym terminie dla obu stron. Jeśli jest taka potrzeba możemy spotkać się również osobiście w moim biurze, mieszczącym się na malutkiej podlaskiej wsi.
W celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszam do kontaktu drogą e-mailową. Wycenę usług wysyłam indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta oraz pracochłonności konsultacji.

Kontakt

konsultacje@unidiet.pl

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. Weterynaryjna opieka żywieniowa zwierząt domowych i gospodarskich

Mająca na celu: podjęcie działalności gospodarczej polegającej na świadczeniu usług weterynaryjnych oraz prowadzeniu sklepu internetowego

współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD: Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl