O firmie

UNIPASZ – Twój partner w hodowli!

polski producent pasz pełnoporcjowych i uzupełniających dla drobiu, trzody, bydła, koni, królików, drobiu ozdobnego, karpi oraz surowców ekstrudowanych.

Historia

Jesteśmy polską firmą rodzinną wyłącznie z polskim kapitałem założoną w 1991 roku. Posiadamy jedną wytwórnię pasz, która mieści się w Siemiatyczach. Nasze ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie pełnej gamy wysokiej jakości pasz pełnoporcjowych, uzupełniających, dodatków mineralno – witaminowych o nazwie UNIVITY oraz  UNIPREMY.

Oferta

Prowadzimy skup zbóż i oferujemy w ciągłej sprzedaży surowce wysokobiałkowe, w tym ekstrudowane, oraz inne komponenty paszowe. Nasze produkty są dostępne przez sieć punktów sprzedaży w całej Polsce oraz za granicą. Firma posiada własny transport do przewozu pasz w workach i luzem oraz świadczy usługi transportowe.

Nagrody i wyróżnienia

Produkty nasze ze względu na ich jakość  wielokrotnie były nagradzane Złotymi Medalami na targach branżowych zarówno w kraju jak i poza granicami. Stosujemy nowoczesne metody obróbki i uszlachetniania pasz jak ekstrudowanie, mikronizacja, natłuszczanie i melasowanie.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl